01.01.2014

Máme za sebou rok 2013. Tak si opět trochu zavzpomínám. Loňský rok byl pro nás plný radosti z úspěchů, ale také byl plný smutku a bolesti.

S Clarou jsem se účastnila výstav s pěknými výsledky. Stala se čekatelkou Šampiona ČR i SR a také Mezinárodního Šampiona. Za sezónu posbírala 2x R. CAC, 4x CAC, CACIB, BOS, VT. Také schytala svoje první "védéčka". 21.07.2013 jsem se musela rozloučit s Felon, u které byl zdiagnostikován nádor na játrech. Moc mi chybíš princezno. Naopak Trixa se zdravotně velmi zlepšila. Musím to zaklepat! Celý rok jsem se radovala z fotografií a mailíků od našich odchovů. Také mám svůj první odchov - Claru Apraxia Felon, která splnila všechny podmínky k uchovnění. A ještě nekončí, zúčastní se dalších psích aktivit v letošním roce. Mám z nich radost.

V letošním roce 2014 mám s Clarou v plánu zúčastnit se pár výstav. Pokusíme se dodělat nějakého toho šampíka. Ale když to nevyjde, nevadí. To není důležité. Na jaře bych ji chtěla nakrýt, tak snad budeme mít štěstí, a narodí se jí krásná zdravá štěňátka. Jedna holčička z tohoto perspektivního spojení zůstane doma. Pak budeme zase úplná parta - 3 holky a já.

Snimek 695

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Apraxia Felon. Tvorba stránek pro chovatele