18.10.2008

Moje dcera Zuzana a její kamarádky Veronika a Hanka se zúčastnily Běhu po šesti Kilometrovkou v Plzni. Zuzka běžela s Felon. Felon je prostě sportovec a běhání jí moc baví. Trixu si půjčila Veronika a Hanka běžela se svou goldenkou. Trixina při běhu není zrovna nejrychlejší, běžela si závod po svém. Všechny holky ( psí i člověčí ) si to užily. Dostaly krásné ceny, které byly hlavně pro pejsky. Také máme pěkné fotky.
Poprvé vyběhly dvojice člověk – pes na trať v říjnu 2003. Měla to být jakási satisfakce návštěvníkům zoologické a botanické zahrady, jež s Kilometrovkou prakticky sousedí, za to, že psi do ZOO nesmějí. O sobotním odpoledni si nejen příjemně zasportovali v rekreačním tempu, ale shlédli i ukázky pracovních plemen. Zúčastnit se mohli psi všech plemen, ušlechtilí i ti, o jejichž původu majitelé nic nevědí a přesto jsou jejich miláčky. Jediným omezením je prokazatelné potvrzení o tom, že je pes očkovaný. 
Zápisné bylo ve formě sáčku s piškoty. To proto, že chce Běh po šesti Kilometrovkou alespoň malým dílem podpořit ekonomicky náročný provoz psího útulku v Plzni na Valše. - více
zde
beh04400x300

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Apraxia Felon. Tvorba stránek pro chovatele