10.02.2007

S mým druhem Petrem a našimi přáteli jsem jela vystavovat Trixi na MVP do Brna. Nastoupila jsem do třídy otevřené, kde bylo 16 fen. V této třídě Miroslav Václavík zadal pouze 6 výborných, naše Trixi získala V1 CAC. Byla jsem moc šťastná, ale k našemu překvapení naše úspěchy nekončily. - Trixi se předváděla výborně a byl jí zadán i titul CACIB. Na takový úspěch jsem nikdy ani nepomyslela. Vrcholem všeho bylo, když ještě získala titul BOB od zahraničního rozhodčího Dr. Damira Skoka. Moc jsme si to užívali a ještě když jsme se vraceli s našimi přáteli domů, byli jsem toho s Petrem plní. Jen mě mrzí, že nemám z haly žádné kvalitní fotografie.
Veliké štěstí však vystřídal veliký smutek. V noci z neděle na pondělí 12.2.2007  můj muž Petr Kánský , táta mojí Zuzky a velký milovník psů, náhle zemřel. Bylo to strašně rychlé, zemřel mi v náručí, než přijela záchranka. V té chvíli jsem si uvědomila, že nezáleží na nějakém vítězství nebo jestli uděláte zkoušku, či vyjde DKK. Tohle je najednou úplně nepodstatné. S odstupem času vím, že naše fenky Felon i Trixi cítily, že s Petrem není něco v pořádku, že se to stane. Felon podle sonografického vyšetření byla březí, ale potratila a vše si po sobě uklidila, takže do poslední chvíle jsem nic nevěděla. Trixi na výstavě, když se Petr vzdálil, tak pořád kňučela a chtěla za ním. Tohle nikdy před tím nedělala. Myslím si, že v Brně vyhrála pro něj – pro svého páníčka. Věřím vynikajícím instinktům psů a myslím si, že bychom neměli zvířata podceňovat, dokáží mnohé vycítit a možná i předpovědět.
Nikdy na tebe, Petře, nezapomenu. Zůstaneš v mém srdci. Zuzce, pejskům a mně moc chybíš, ale já vím, že jsi tu s námi stále.
Moc bych chtěla poděkovat Aleně Janákové ( CHS Golden Martha ), Heleně Chvalovské ( CHS Golden Hevanar ) a Stáně Cvečkové ( CHS Bohemia Angel ) a všem známým, kteří mi pomáhají v nelehké situaci. Jsou bohužel i tací, kteří mi moc ublížili.
Budu se snažit na stránky vše doplnit za pomoci Stáni Cvečkové. Já sama jsem začátečník, ale budu se pilně učit.
Majitele štěňátek vrhu A prosím o aktuální informace a fotografie.


trixa4400x300

 

trixa3400x300

TRIXI V1 CAC, CACIB, BOB - MVP Brno

 

Tvorba www strnek pro chovatele, focen psu
© 2012 Apraxia Felon. Tvorba stránek pro chovatele